Amazing-Slovakia.skAmazing-Slovakia.sk
Zabudli ste heslo?

Kúpele a Wellness

Zoradiť výsledky podľa:

Liečebný dom Hammam, Kúpele Trenčianske Teplice 5% Zľava

Komplexný liečebný pobyt Dr. Klasik Trenčianske Teplice Slovensko

0 recenzie

Komplexný liečebný pobyt Dr. Klasik je určený predovšetkým na liečbu chorôb pohybového aparátu, gynekologických a kožných chorôb vrátane psoriázy, liečbu chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, liečbu chorôb z povolania, ale aj ochorení z oblasti internej medicíny. Kúpeľný program zahŕňa ubytovanie s plnou penziou a 3 procedúry denne (21 procedúr týždenne). Dĺžka pobytu je v rozmedzí 6-21 nocí.

od/osoba/noc58EUR VYBRAŤ
Kúpele Bojnice

Liečebný pobyt Dynamik Bojnice Slovensko

0 recenzie

Liečebný pobyt Dynamik je určený predovšetkým na liečbu chorôb pohybového aparátu, nervových, gynekologických chorôb, liečbu chorôb obličiek a močových ciest, liečbu chorôb z povolania. Kúpeľný program zahŕňa ubytovanie s plnou penziou, 3 procedúry denne (21 procedúr týždenne) a voľný vstup do Vodného sveta.

od/osoba/noc64EUR VYBRAŤ
Hotel Lysec, Kúpele Bojnice

Liečebný pobyt Klasik Bojnice Slovensko

0 recenzie

Liečebný pobyt Klasik je určený predovšetkým na liečbu chorôb pohybového aparátu, využívajúc účinky liečivej termálnej vody. Kúpeľný program zahŕňa ubytovanie s plnou penziou a 3 procedúry denne (21 procedúr týždenne). Dĺžka pobytu je v rozmedzí 6-21 nocí.

od/osoba/noc53EUR VYBRAŤ
wellness pobyt chuť piešťan, slk piestany

Wellness pobyt Chuť Piešťan Piešťany Slovensko

0 recenzie

Wellness pobyt Chuť Piešťan je určený predovšetkým na relaxáciu organizmu, s pomocou procedúr využívajúcich účinky liečivej termálnej vody a sírneho bahna. Kúpeľný program zahŕňa 3-9 procedúr za pobyt, v závislosti od dĺžky pobytu. Dĺžka pobytu je v rozmedzí 2-7 nocí.

od/osoba/noc66EUR VYBRAŤ
Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.